اپل آیدی چیست آموزش اپل آیدی 02122001610

قوانین خرید از سایت اپل آیدی

 

قوانین فروشگاه آی اپل کارت :

 

1: بعد از خرید اپل آیدی ، مالکیت آن با شماست و بخاطر امنیت بیشتر اطلاعات از فروشگاه حذف خواهد شد پس در حفظ اطلاعات اپل آیدی کوشا باشید.

2: اپل آیدی خریداری شده توسط شما فاقد موجودی دلاری می باشد و این هزینه صرفا جهت ساخت آن با توجه به مشکلات و تحریم های کنونی خواهد بود.

3: در صورت خرید " اپل آیدی فوری " اپل آیدی بصورت اتوماتیک بعد از پرداخت نمایش داده میشود، همچنین اطلاعات آیدی پیامک یا ایمیل نیز میگردد.

4: در صورت خرید " اپل آیدی شخصی " باید اپل آیدی بصورت غیراتوماتیک روی ایمیل شما ساخته شود، از این رو بلافاصله بعد از پرداخت، شناسه تراکنش را در تلگرام یا واتس اپ برای همکاران ما ارسال نموده تا در زمان کوتاهی آیدی با مشخصات دلخواه شما ساخته شود. دقت نمایید که ممکن است 1 الی 6 ساعت این فرآیند بطـول بیانجامد.

5: در صورت خرید " اپل آیدی - عمده " حتما می بایست در زمان خرید یک ایمیل صحیح که به آن دسترسی دارید را وارد نمایید، زیرا همکاران ما بعد از پرداخت شما در زمان 1 الی 6 ساعت تعداد اپل آیدی های سفارش داده شده را در یک فایل txt برای شما ایمیل خواهند کرد. (بزودی روند خرید اپل آیدی عمده نیز اتوماتیک خواهد شد)

6: اگر اپل آیدی شما با اشکالی مواجه است حتما تا ۲۴ساعت به پشتیبانی در تلگرام یا واتس اپ اطلاع دهید تا موضوع بررسی و رفع گردد.

7: فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تغییر اطلاعات اپل آیدی و سپس فراموشی آن توسط کاربر ندارد و عواقب احتمالی آن به عهده خریدار می باشد.

8: با توجه به امکان دسترسی و تغییر اطلاعات اپل آیدی پس از خرید ، مبلغ واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.

 

9: پیشنهاد می شود :‌ بعد از وارد نمودن اپل آیدی گزینه other option و بعد dont upgrade را انتخاب نموده و به هیچ عنوان تایید دومرحله ای (شماره تلفن) روی اپل ایدی فعال نکنید زیرا کشور ایران تحریم بوده و در لیست وجود ندارد و در صورت ثبت شماره خارجی و عدم دسترسی به شماره تلفن در ماه / سال های اینده با مشکلات بسیار جدی مواجه خواهید شد.

 

10: پیشنهاد می شود :‌ برای جلوگیری از نات اکتیو شدن اپل ایدی در اپ استور همیشه از آی‌پی ثابت خارجی استفاده نموده و با ای پی ایران در اپ استور وارد نشوید، در صورت عدم تمایل به رعایت این مورد لطفا گزینه FindMyiPhone را خاموش نمایید.
 

11: پیشنهاد می شود :‌ در صورت خرید اپل آیدی آماده (چه تک و چه عمده) اطلاعات آن را تغییر داده و اطلاعات شخصی خود و یا مشتریان خود را وارد نمایید که نگرانی از فراموشی اطلاعات در آینده نداشته باشید.

 

12: لطفا دقت فرمایید :‌ فروشگاه آی اپل کارت در پاییز ۱۴۰۲ شروع به فعالیت نموده است و تمام آیدی های این مجموعه با دامنه یاهو می باشد. چنانچه در سال ها قبل آیدی خریداری نموده اید که عبارت iapple یا applecard و ... در آن وجود دارد صرفا شباهت اسمی بوده و ارتباطی با این مجموعه ندارد.

 

 

با تشکر

آی اپل کارت